סדנאות בישול

סדנאות בישול

סדנאות קולינריות של השף עמרי גור הינם חוויה שאין לא אח ורע. יכולותיו של השף עמרי גור ליצור מרחב מהנה, רענן, חי ודינאמי, יחד עם מרחב קולינארי איכותי בטעמו, יש בה עדות לקולינאריות תאטרלית ראויה לשמה. חשיבות ההנאה מעשייה יצירתית, הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים, מוצאת ביטוי בכל סדנאות בישול אשר הוא מקיים רחבי הארץ.


טעם שמדגדג על הלשון  ורצון לעוד.


סדנאות אוכל

עולם היצירה במטבח זורם בעורקיו כבר מגיל צעיר, הוא חי אותו יום יום בהנאה מרובה אותה הוא מעביר לקהל הסדנאות בצחוק ובדינאמיות ערנית ותוססת. פשוט חוויה. עמרי סיים בהצטיינות יתרה את לימודיו בבית הספר לבישול הולידיי אין בטבריה והמשיך ללימודי טכנולוגית המזון במכללת תל חי. התמדתו ורצינותו לא אחרו להגיש את הפירות המיוחלים. אין ספור טריקים וטיפים לבישול, מידע המשולב במהלך הסדנאות הנסמך על ידע רחב הנוגע לכל מערך עיבוד המזון והכנתו, אלה ועוד מוגשים במופע קולינארי מרומם ומקפיץ.
השף עמרי גור יודע כיצד להפיק את המרב מכל סדנא
עובר הנאתם המושלמת של משתתפיה, אשר בסיומה מוגשת סעודת מלאכים. ניתן לבצע סדנאות אינטראקטיביות המאפשרות שיתוף הקהל בהתאם לרצונו ולהנאתו או מופע קולינארי מעשיר בצחוק ובטעם ובידע. טיב החומרים בהם השף עמרי גור עושה שימוש, עומדים בסטנדרטיים גבוהים של איכות וטריות. הבסיס חשוב עבור מקסום התוצאה. ידי הזהב שלו יודעות להפיק את המרב מכל חומר גלם והוא מעניק בשמחה טיפים רבים, "קיצורי דרך", המפנקים את הקהל ברזי המטבח.

קצת מלח לאהבה קצת סוכר לחיוכים ללא גבולות


סדנאות שף


איכות הטעם מדבר בעד עצמו. השף עמרי גור, מפיק תחת ידיו תפריטים מגוונים עבור סדנאות בישול אשר מתוכן ניתן לבחור את האטרקטיבי ביותר. צרפתי, אסיאתי, איטלקי, צמחוני, בשרי או חלבי כיד הדמיון הטובה. העניין והידע המובאים אל פלטפורמת הסדנה מאפשרים הנאה אינטליגנטית בשילוב עם הנאה חושית מובטחת ועשייה מעשירה, מלאת הומור עבור חווית טעם מענגת.


הסדנאות מתקיימות עבור יחידים (אחד על אחד) וקבוצות, ברמות שונות: מתחילים, חובבים ומתמקצעים בתחום. צרו קשר כעת, עבור שיחה, ללא התחייבות, כדי לייצר את המרחב המתאים עבורכם. השף עמרי גור מאמין כי איכות שירות, יש בה ערוץ אכפתי וקשוב עבור רצון הלקוח והעדפותיו האישיות. הסדנאות מוצעות עבור ימי הולדת, ימי גיבוש חברתיים לחברות, אירועי הפתעה, מסיבות מיוחדות ושבירת שגרה היכולה לצבוע כל אירוע משפחתי בחיות רעננה.