שף פרטי

אירוע פרטי עם שף פרטי


לפני מספר חודשים חגגה אימי יומולדת 60, אמי הינה אישה צנועה אשר אינה אוהבת כשכל תשומת הלב מופנית אליה, ובכל זאת אחותי ואני רצינו לארגן לכבודה אירוע אשר יציין את יום הולדתה ה-60, אירוע שהיא תהנה בו ותעריך אותו, אירוע ייחודי ומקורי שלא יישכח במהרה. לאחר הירהורים ומחשבות מרובות הגענו להבנה שאירוע גדול מידי יפספס את מטרתינו העיקרית והיא, לגרום לאמא היקרה שלנו נחת והנאה. העמקנו לחשוב אך לא עלה בידינו כל רעיון אשר יניב את התוצאה לה אנו מייחלים והיא, לערוך ערב ייחודי ובלתי נשכח ויחד עם זאת, צנוע ואותנטי.

גורמה עד הבית


לאחר התייעצויות רבות, בדיקות, מחשבות וחיפושים הגיע התשובה האולטימטיבית לה ייחלנו והיא, הזמנתו של שף פרטי לאירוע. במקום להעמיס על אמנו עוד ערב מעיק של עודף תשומת לב, רעש והמולה, החלטנו אחותי ואני להעניק לה ערב מפנק ובלתי נשכח. לאחר כמה בדיקות והמלצות שקיבלנו, פנינו לשף פרטי מצויין, אשר סיגנון בישולו ענה על צרכינו. לאחר שיחת טלפון קצרה, נפגשנו עם אותו שף פרטי, אשר היה אדיב במיוחד והציע לנו מספר מנות ראשונות, עיקריות וכמו כן קינוחים. כמובן, שאת בחירתינו עשינו על פי טעמה של אמנו ומה שחשבנו לנכון שהיא תאהב ביותר. הוחלט על תפריט, הוחלט על מיקום והוחלט על מספר המוזמנים.

פינוק בכל מקום

שף פרטי


הערב הגדול הגיע, על שולחן מעץ רחב ידיים, בלב ליבה של שמורת טבע, ישבנו כל בני המשפחה המצומצמת וחברותיה הקרובות של אמי ונהנינו מארוחת גורמה, אשר אינה מביישת בית מלוכה. כל מנה אשר הוגשה לנו על ידי השף באופן אישי, היתה ייחודית ושבתה, הן את עינינו והן את חכיינו, שלל צבעים וחוויה קולינארית בלתי נשכחת, וכל זאת, לצד שירות אישי והסברים על כל מנה ומנה. את הערב הנפלא הזה מתחילתו ועד סופו לא אשכח לעולם וחשוב מכך, אמי, תנצור לנצח בליבה. והרי אמי במשך שנים היתה שף פרטי לכל בני המשפחה ובאותו הערב, זכתה היא לקבל בחזרה את כל הנתינה והאהבה לה היא ראויה, על ידי שירות מפנק ואוכל מהשורה הראושנה, לפי הזמנה אישית.