שף פרטי לאירועים מיוחדים

שף פרטי לאירועים מיוחדיםכאשר אנו מבקשים לארגן אירוע לאדם אשר יקר לנו, לרוב נפעיל את ראשינו ללא הרף במטרה להרים עבורו אירוע ייחודי ומהנה, אירוע יוצא מן הכלל אשר יזכר למשך שנים, לא רק על ידי החוגג, אלא גם על ידי האורחים. אפשרות נהדרת להפתיע ולהכניס בכל אירוע מקוריות וייחודיות, הינה, הזמנת שף פרטי לאירוע. הזמנתו של שף, לא רק שתוסיף פלפל ומקוריות לאירוע, גם תבטיח שהאוכל אשר יוגש באירוע יהיה אוכל משובח, ייחודי והכי חשוב, טעים, הלא ידוע כי אחת מהנאות החיים הגדולות ביותר היא אוכל.


שף פרטי לשידרוג כל אירוע


הזמנת שף פרטי, מתאימה הן לאירועים פרטיים כגון: ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות, ארוחות זוגיות רומנטיות ועוד, והן לאירועים חברתיים גדולים יותר, כגון: סדנאות בישול לחברות ואירגונים, ערבי עובדים, אירועים ציבוריים, קידום מכירות של מוצרי חברה ועוד. למעשה כאשר אנו מזמינים שף פרטי לאירוע אותו אנו מארגנים, אנו משדרגים את האירוע ומעלים את רמתו פי כמה, בין רגע יהפוך האירוע, מאירוע רגיל ופשוט לאירוע בעל ערך מוסף, אירוע מקורי אשר יזכר על ידי כל משתתפיו לאורך זמן.

מה בתפריט?

במידה והחלטתם להזמין לאירוע שלכם או של יקיריכם שף פרטי, תהיה באפשרותכם להיפגש באופן אישי עם השף ולהחליט יחד איתו, איזה תפריט יהיה הכי תואם לאירוע ואיזה תפריט  יערוב לחיכם של מרבית המוזמנים. כמובן שישנם שפים, אשר מתמחים במאכלים שונים וסיגנונות שונים, ישנם שפים אשר מתמחים בהכנה של ארוחות חלביות או טבעוניות, ארוחות כאלו יכולות להתאים לאירועים אשר נערכים בשעות היום, או, לאירועים אשר מרבית האורחים בהם, הינם צימחוניים או טבעוניים. ישנם שפים אשר מתמחים במאכלי ים וישנם שפים אשר המומחיות שלהם היא דווקא בשרים. כמו כן ניתן להזמין שף אשר מבשל אוכל כשר בלבד ומתאים לאירועים פרטיים במגזר הדתי.


שף פרטי


אם כן, בין אם תבחרו לערוך את האירוע שלכם או של יקיריכם בבקתת עץ בטבע או בבית מלון מפואר, בין אם בבית או בין אם במסעדה יוקרתית, תוכ
לו לשדרג את הקייטרינג בכמה אלפי מונים על ידי הזמנתו של אחד השפים הפרטיים אשר מספקים שירות אנין טעם שכזה.