שף פרטי

אירוע ייחודי בהזמנת שף פרטי


הזמנת שף פרטי לאירוע חגיגי או כל ציון דרך
שהוא הינה דרך מקובלת ליציאה מהשגרה המוכרת, להעשרת כל אירוע באמצעות הענקת חוויה המענגת את חמשת החושים באחת – השמיעה, הראייה, המישוש, הריח וכמובן – הטעם. הטעם הייחודי של מנות המוכנות על ידי שף פרטי המוזמן לאירוע אישי – הן לא רק תענוג לחיך, כי אם חוויה דינאמית המתקבלת בהשתתפות של הנוכחים באירוע, בהתאם לאופיים וצרכיהם, טעמם האישי וסוג האירוע הספציפי.

אוכל, כידוע, הוא צורך בסיסי אימננטי ויומיומי, הנצרך על ידינו באופנים שונים ובסיטואציות שונות. האוכל הנצרך על ידינו איננו רק מזון ומענה לצורך פיזי קיומי – כי אם מהווה כיום גם סממן חברתי ובאמצעות להתקשרות חברתית, אירוע בפני עצמו ומענה רגשי לצרכים כאלה ואחרים. העשרת אירוע באמצעות הזמנת שף פרטי יכולה להיות חוויה שלא תישכח לעולם, בהתאם לאופיים של המוזמנים ולמזון האהוב עליהם. ישנם אינספור סוגי מזון המושפעים מתרבויות כאלה ואחרות – ובאירוע האישי שלנו, אנו יכולים ליהנות משירותיו של שף פרטי המעמיד את כשרונותיו הייחודיים להנאתנו.

הזמנת שף פרטי


לא רק זאת, שכן הזמנת שף פרטי לאירועים חגיגיים הביתה הופכת את העונג הגסטרונומי לחוויה מקיפת חושים, המערבת את השכל – גוף – נפש באירוע כולו. שאם בכל אירוע רגיל אנו זוכים ליהנות ממנו דרך האוזניים או דרך ההבנה, דרך המישוש או באמצעות חוש השמיעה, הרי שאוכל שהוכן על ידי שף פרטי יוצר חוויה הרמונית ועשירה ההופכת כל משתתף לחלק בלתי נפרד מהארוחה בפרט ומהאירוע עצמו בכלל.


שף פרטי לאירועים


ישנן לא מעט אפשרויות שניתן ליישם באירועים פרטיים במעגלים חברתיים שונים. בין שמדובר בכינוס חברים מהעבודה, בין אם מדובר במכרים מהחיים האישיים או משפחה – ניתן להזמין שף פרטי כדי לערוך סדנאות בישול בצוותא המעניקות לאורחים חוויה שלא ישכחו – במהלכה ילמדו רבות על אופן הכנת המנות השונות וייהנו מטעימות לאורך כל הערב. לחילופין, יכולים ליהנות האורחים מנוכחותו של שף פרטי המבשל פרונטאלית ומעשיר את החוויה הכללית, על ידי מתן הסברים כלליים במהלך הבישול, מתן מענה לשאלות וכיו"ב.

הארוחות מוזמנות בהתאם לטעמם האישי של הנוכחים – יהא זה בשר או דגים, גבינות או קינוחים – עוגות מענגות חושים ושוקולד בטעמים ובצורות שלא הכרתם.


צור קשר     
052-5257750