​תפוחים מסוכרים

​סדנאות בישול ביתיות באמצעות שף לילדים.הילדים מבקשים לעזור במטבח ואתם חוששים לאפשר

להם? הילדה חולמת להיות ב

מאסטר שף 


מעכשיו, ניתן לארגן לילדכם סדנאות בישול ביתיות
המועברות על ידי שף לילדים, מקצועי ומיומן שילמד את ילדיכם, לא רק את רזי הבישול והאפייה, אלא גם אמצעי בטיחות, טכניקות ושלל תכנים נוספים שיתרמו רבות לעצמאותו ולידע שלו, ועם זאת, הוא ילמד לבשל בצורה חווייתית ומהנה.
ג'וניור שף

שף לילדים

סדנאות בישול ואפייה מבלי לצאת מהבית.


כיום, ניתן להזמין שף לילדים, שיערוך סדנאות בישול ואפייה פרטיות בביתכם הפרטי. אלטרנטיבה זו, הינה אלטרנטיבה מצוינת להורים להם יש מספר ילדים המתעניינים בבישול ואומנויות המטבח, או להורים שאין אפשרות, בגלל מגבלות כאלו ואחרות, לצאת עם הילדים מהבית על מנת להגיע לסדנאות בישול הנערכות מחוץ לבית. ישנו שפע של סדנאות בישול המתמקדות באספקטים שונים, כגון סדנאות בישול המתמקדות במאכלי עדות, סדנאות בישול המתמקדות במאכלי חגים, סדנאות אפיה, סדנאות בישול גורמה, כאשר כל התכנים, מותאמים לילדים ובדרגות קושי שונות.

מסטאר שף 

כללי בטיחות במטבח הביתי


סדנאות בישול ביתי לילדכם, יקנו להם את הידע והכלים הנוגעים להתנהלות בטוחה במטבח. שף לילדים, יידע להסביר לילדיכם, בשפה המוכרת להם, ותוך לימוד חווייתי, כיצד להשתמש בסכינים בזהירות, כיצד להפעיל את המיקרוגל או התנור ולהוציא את המאכלים בבטחה, תוך שימוש בכפפות מגן או מגבת מטבח, כיצד להניח סירים או מחבתות ולהסירם מהכיריים מבלי להסתכן בכוויות, וכיצד להישמר מתאונות העלולות לקרות בתהליך הבישול.

שף לילדים עמרי גור

להגשים לילדיכם חלום.