שף לילדים - חגיגה של בישולים

שף ילדים – חגיגה של בישולים


כל הורה בימינו, יודע כי כאשר מדובר ביום ההולדת של בנו או ביתו, הוא לעולם לא יוכל לצאת מכך בשלום, אם יתכנן תוכנית בנאלית ושיגרתית של ליצנים, מפעילים או משחקי חברה מוכרים וישנים. כיום הילדים שלנו דורשים הרבה יותר מסתם עוד ערב כיתה משעמם שישכח במהרה, כיום הילדים שלנו רוצים שיום ההולדת שלהם יזכר לזמן ממושך ככל שניתן, הילדים שלנו מצפים כי בבוקר שלאחר יום ההולדת, כל הילדים בכיתה ידברו על יום ההולדת הנפלא שאירגנו.


שף לילדיםישנן המון אפשרויות להפוך יום הולדת למקורי ואטרקטיבי עבור ילדיכם וחבריהם, אחת הדרכים ליצור רושם עז בקרב החברה הצעירים ויחד עם זאת להחדיר בהם ערך מוסף, הינה, להזמין שף ילדים ליום ההולדת. שף ילדים כשמו כן הוא, שף אשר מבשל מאכלים ידידותיים לילדים, אופה עוגות אשר מותאמות לטעמם של הילדים, מכין מאכלים פשוטים להכנה וטעימים, והטעמים, מעולים  וערבים לחיכם של מבוגרים וילדים גם יחד.

עושים כיף עם השף

שף ילדים, יגיע ליום ההולדת של ילדיכם מצוייד בשלל כלי עבודה, סירים ותבניות, סינרים וכובעים, חומרי גלם וכפות, וכמובן המון ידע וגישה מצויינת לילדים. תחילה, יחלק השף את הילדים לקבוצות קטנות, כל קבוצה תהפוך לצוות מטבח והשף יסביר לכל צוות שלב אחר שלב, מה עליו לעשות, בין אם זה אפייה, בישול או חיתוך, יתן להם השף כלים לעבודה נכונה, כלים שישמשו אותם כל ימי חייהם. כיצד לעבוד במטבח בצורה בטיחותית, מהי המשמעות של עבודת צוות וכיצד להכניס לכל מאכל את האישיות והאופי המיוחד של כל ילד וילד ולהפכו לייחודי.

חגיגה בלתי נשכחת

שף למסיבות לילדים


הזמנת שף ילדים ליום הולדתו של ילדיכם תבטיח לכם, כי ילדיכם לא ישכח את היום הזה למשך כל חייו ואפילו חבריו יזכרו זאת למשך שנים רבות. חווית בישול, הינה חוויה כייפית הן למבוגרים והן לילדים, בישול משחרר את חדוות היצירה ומשרה אווירה נינוחה ושמחה. כמובן שלאחר סדנת הבישול, יזכו הילדים לאכול את המאכלים אשר בישלו ואפו במו ידיהם, ואף לכבד את הוריהם. אם כן שף הוא אינו עניין למבוגרים בלבד ויכול להפוך את יום ההולדת של ילדיכם לאירוע יוצא מן הכלל שהוא יזכור לעד.