שף לילדים

שף לילדים


שף ילדים – הופכים את יום ההולדת לאירוע

עד לפני כמה שנים, אירגון חגיגת יומולדת לילדינו היתה דבר די פשוט. היינו מקשטים את הבית בבלונים בשלל צבעים, מכינים פיתות עם חומוס וקעריות עם חטיפים, ממתקים וכמובן עוגת יום הולדת שחורה קלאסית,  מצופה בסוכריות ציבעוניות. היינו עוטפים הפתעה באלפי ניירות עיתון ומשחקים "חבילה הגיעה" ועוד מגוון רחב של משחקים חברתיים נחמדים וכיפיים. אולם הילדים של היום אינם הילדים שאנחנו היינו ואינם הילדים שהיו לפני כמה שנים.

שף לילדים למסיבות


לילדים של היום ישנן דרישות ובקשות אחרות לגמרי, הילדים של היום רוצים להיות מקורייים, הם רוצים שיום הולדתם יהיה בעל ערך מוסף, יום הולדת עם מעוף ועיניין. הילדים של היום מעוניינים שיום הולדתם יהיה אירוע שלא ישכח וידובר עליו עוד ימים רבים אחר כך בכיתה. יכול להיות שזה נשמע מעט מוגזם, אך זו המציאות, בין הילדים קיימת מעין תחרות סמויה, ויום הולדת הוא אינו אך ורק יום הולדת, יום הולדת הוא אירוע חשוב וכדאי לו  שיהיה מקורי ייחודי ובלתי נשכח.

יום הולדת עם ערך מוסף

סדנאות בצק סוכר


ישנן דרכים רבות להפוך את האירוע של ילדיכם לאירוע בלתי נשכח, אחת הדרכים הינה, להזמין ליום ההולדת  שף ילדים. שף ילדים יגיע ליום ההולדת של ילדיכם ויהפוך את יום ההולדת לסדנת בישול מאתגרת, כייפית ובעלת ערך מוסף. כאשר אתם מזמינים שף ילדים ליום הולדתו של ילדיכם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי את יום ההולדת הזה הוא לא ישכח גם כשהוא יהיה הורה בעצמו.

מה בתוכנית?


סדנאות בישול מעט לפני השעה הנקובה, יגיע שף הילדים אל מקום מפגש יום ההולדת, שף ילדים מגיע עם כל הציוד הנדרש בכדי להעביר את סדנתו, במהלך הסדנא, יחולקו הילדים למספר צוותים, כל ילד יקבל את בגדי השף שלו, סינרים וכובעים גבוהים. הילדים יקבלו הנחייה שלב אחרי שלב, ילמדו כיצד לבשל, לאפות ולהפוך כל מאכל ליצירת אמנות אישית וייחודית. השף, אמנם מעביר סדנא מרתקת חוויתית וכייפית לכל ילד באשר הוא, יחד עם זאת, הילדים מקבלים ערך מוסף ולומדים רבות בסדנא זו, הן על עבודת צווות, שותפות וטעמים והן על אמנות הבישול והאפייה.לגלרית תמונות