שף בהפתעה

שף בהפתעה


אתם רוצים להפתיע, אתם רוצים לגרום לחיוך, להנאה, להתרגשות וזה חייב להיות אטרקטיבי, מיוחד, שונה ועונה על כל ציפיותיכם. זה לא בשמים. עמרי גור, שף בהפתעה, מומחה בכל הדרוש ליצירת האווירה המתבקשת עבור קסם של רגעים שאין להם תחליף. עמרי גור מתמחה באירועי הפתעה מרגשים שאינם מותירים מקום לספק: איכות מנות, איכות שירות, אסתטיקה של הכנה והגשה -  עכשיו אצלכם בעשייה תוססת ורעננה, המשלבת הומור ואיכות אנושית נעימה לעין וללב.

שף בהפתעה עבור חיוכים ואהבה

ארוחות גורמה במגוון סגנונות: איטלקי חם, אסיאתי מיוחד, צרפתי קלאסי ועוד, עבור שמחה והנאה חושית מושלמת, ממיטב חומרי הגלם ליצירת מרחב קולינארי המשלב בין מרקמים, ריחות וצבעים שיש בהם טעם לעוד. עמרי גור, מאפשר יצירת אירוע בהפתעה עבור ילדים ומבוגרים כאחד, המבטיח זיכרון שלא ישכח.

אפשרויות מפולפלות או מעודנות, בהתאם לבחירה.

שף פרטי 


מגוון התפריטים של עמרי גור, שף בהפתעה,  מעניק את האפשרות ליצור את הטעם האישי של כל לקוח בהתאם לרצונו. מנות בשריות, חלביות, צמחוניות תוך כדי בחירה ממרב עצום של תפריטים. עולם של טעמים ייחודיים ומקוריים, בשילוב עם איכות הגשה נעימה ואסתטית, שמחה ואטרקטיביות לכבוד כל ציון אירוע משמעותי.


שף בהזמנה


ההתמקצעות של עמרי גור מתבטאת בחשיבה אירגונית ותכנון ראוי, בביצוע מרשים ובאיכות מזון יוצאת מגדר הרגיל. עמרי גור, שף בהפתעה, ייצר עבורכם את האירוע המושלם עבור יקיריכם. צרו קשר כעת, עבור שיחה, ללא מחויבות, שתאפשר לכם הצצה אל עולם אירוח שעוד לא הכרתם, אל מרחב קולינארי ברמה בינלאומית.