לכל אירוע שחשוב לך

שף פרטי

אם אתם בוחרים מיקום שאינו מאפשר גישה למטבח, ישנה, כמובן, האפשרות שהשף הפרטי יבשל את הארוחה מבעוד מועד, ויגיש אותה במעמד הארוחה לשולחן ערוך שיסודר מראש. וכך בעצם, אינכם מוגבלים למיקום ספציפי, אלא יכולים לבחור לקיים את הארוחה בכל מקום שתרצו. עם זאת, רצוי ומומלץ להעצמת החוויה, כי השף יבשל את האוכל במקום, כדי שתוכלו ליהנות מטמפרטורת מזון מושלמת.
 

קרא עוד

שף בהפתעה

שף בהזמנה

השילוב בין אוכל לאהבה.
דמיינו לעצמכם ערב רומנטי, כאשר אתם סועדים לאור נרות ושף פרטי מבשל עבורכם ארוחת מלכים נפלאה. מעתה, ניתן להפוך חלום למציאות, וכל שעליכם לעשות הינו להזמין לכם שף בהפתעה. אם אתם רוצים להציע נישואין בדרך מקורית, מיוחדת וטעימה, אם אתם רוצים להפתיע את אהובתכם בארוחה רומנטית לרגל יום הנישואין, לרגל יום הולדת, או כל אירוע שאתם רוצים לחגוג בשניים, אם אתן חוגגות מסיבת רווקות או ערב עם הבנות, שף בהפתעה הינו תוספת מושלמת לכל חגיגה שתוכלו לחשוב עליה.


שף בהפתעה

הדרך המושלמת לחגוג רומנטיקה.

שף בהפתעה, המגיש לכם ארוחת גורמה הכוללת מספר מנות, כאשר המטעמים הערבים לחיך ולעין, מונחים על שולחן מסוגנן, מעוטר בפרחים ונרות, ומולכם יושבת האישה שאתם אוהבים, הינו הרקע המושלם לחגיגת כל אירוע רומנטי. בטרם הזמנת השף הפרטי, השף עצמו ישוחח אתכם, על מנת לקבל מכם תמונה על המנות המועדפות עליכם, מהי מידת ההקפדה על כשרות ואפילו עיצוב השולחן, השעה ביום בה תתקיים הארוחה ומספר הסועדים. אם תרצו, תוכלו להפתיע את האהובים עליכם בארוחה עם שף פרטי, כאשר הם חוגגים אירוע מיוחד, בין אם אתם בוחרים להפתיע את ההורים שחוגגים יום נישואין בארוחה רומנטית בביתם, בן משפחה החוגג יום הולדת, או לארוחה משפחתית אינטימית באווירה ייחודית.

שף גורמה


להביא את מסעדת הגורמה עד אליכם.
שף בהפתעה, מאפשר לכם, להביא את מסעדת הגורמה עד אליכם. בין אם אתם בוחרים לקיים את הארוחה בצימר רומנטי לנוף הכנרת, בסוויטת בית מלון יוקרתית, בחיק הטבע, על מצע של דשא ירוק, או אל מול השמש השוקעת, השף הפרטי יגיע עד אליכם.