שף פרטי להצעת נישואין

שף להצעת נישואין

מי אשר מעוניין להפגין את רצונו העמוק אל מושא אהבתו בדרך אחרת, דרך שונה שלימים תיזכר באושר ובצחוק: הגיע אל המקום הנכון. הצעת נישואין יש בה קסם שלא יפוג במהרה, ככל שיעשה בצורה מיוחדת ויהווה מקור להנאה ולאושר עבור הראוי למחווה זו. זהו הזמן לבצע מעשה אשר יפנק את עולמה או עולמו של היקיר לכם מכל, מי אשר תחיו את חייכם עמו באושר, בהתפתחות מתמדת, מי שתחלקו עמו רגעי חסד של  הקמת משפחה.

צחוק, אהבה, חום, המתכון לחיים מאושרים

שף פרטי 


השף עומרי גור מביט על החיים מהצד המלא של הצלחת. כמי שבוחר תמיד, בדרך של מצוינות בדרך לפריחה מקצועית מתמדת, בחר להתמקצע גם באירועים יוצאי דופן אשר מבחינתו מהווים טעם לחיים ואושר ללב. הצעת נישואין אשר משולבת בעשייתו הקולינארית מבטיחה ערב משובח של מיטב הטעמים וחזיון עיניים אסתטי של מאכלים מגוונים ומפנקים.

אהבה שיש בה תבלינים לחיים

כל אירוע הוא אירוע יוצא דופן מבחינתו של השף עומרי גור. תפריט הגורמה הייחודי שלו עבור אירוע הצעת נישואין, מקנה לחייהם של הלקוחות המאושרים גוון של טעם וריח אשר נישא עימם הלאה כזיכרון נפלא. כל אירוע בוטיק מאופיין בטאצ' אישי ומיוחד, באיכות יוצאת דופן אשר קשובה לרצון הלקוחות באופן טוטאלי. המגמה של השף עומרי גור היא שביעות הרצון של הלקוח ולכן מזמין עבור שיחה, ללא התחייבות, עבור בחירת התפריט הראוי ביותר מבחינתם.

רעיון להצעת נישואין 


לשף עומרי גור מוניטין רחב הנשען על לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.  ניתן להזמין איכות של מאכלים במגוון תפריטים מתוך המטבח הבשרי, החלבי והצמחוני. תפריט איטלקי עבור משפחה חמה, תפריט צרפתי עבור שיק וקלאסה, תפריט אסיאתי עבור הפלפול הנדרש להתמודדות מחויכת עם החיים. כל בחירה הינה ראויה ומתנהלת על ידי קודים ברורים של מצוינות בהם מאמין השף עומרי גור. אירועי הבוטיק שלו מוכרים באיכות חומרי הבסיס בהם הוא עושה שימוש, בניקיון העבודה במשך כל מהלכה ובאסתטיקה משולמת אשר הוא מייצר על צלחות ההגשה שלו. פשוט חובה לראות ולטעום.