שף בצפון

שף בצפון


השף עמרי גור חי את עשייתו אשר זורמת בעורקיו כבר מגיל צעיר. רוטב הוא רוטב איכותי רק כאשר יצא תחת ידי הזהב שלו בדיוק כפי שהוא רוצה שיצא. מנה אחרונה חייבת להיות מבחינתו איכות טעמים של גן עדן. את אלה ועוד, הוא מקיים באופן תדיר ודינאמי בצפון בו הוא מאוהב. טבע המשולב בעולם קולינארי עשיר הוא חוויה מאושרת שלמה המאגדת בחובה את כל החושים.

שף בהזמנה


עמרי גור מצא לנכון להרחיב את מעגל פעולותיו מעבר לאירועי הקייטרינג אל מרחב הטבע. ניתן להזמין את שירותיו עבור טיולים רגליים, טיולי רכב לכמה ימים בשטח או לחילופין לארוחות חד פעמיות באזור הטיול או במרחבי הלינה (בצימרים), עבור יחידים, משפחות וקבוצות. איכות הטעמים המוגשת בטבע אינה נופלת מזו המוגשת בכל מקום אחר בשל השאיפה למצוינות שיש לשף עמרי גור. נגישותו לאזור הצפון
גבוהה. ארוחת הגורמה מוגשת בשפע, ביעילות ובטריות בכל מקום ובכל שעה נצרכת.


שף פרטי


כאשר עולה צורך במשהו מיוחד, שובר שגרה, בטבע או בצימר, המקנה איכות שתיזכר לעוד הרבה זמן, כאשר עולה הצורך להפתיע באירוע ייחודי ושונה, זה הזמן ליצור קשר עם עמרי גור, שף הצפון. ניתן להזמין אירוע לבית, ממיטב הטעמים של מטבח הצרפתי, האיטלקי והאסיאתי. השף עמרי גור, מגיש עולם תפריטים נרחב אשר ממנו ניתן לבחור את ההעדפה הייחודית ללקוח.צור קשר כעת עבור שיחה, ללא עלות, אשר תאפשר לחוש את מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בשיתוף הפעולה עם השף עמרי גור. האירוע שלכם הוא גולת הכותרת שלו. 


מגוון גדול של תפריטים וסדנאות בישול