מאמר

שף לילדים


ילדים גדולים יותר, מגילאי כיתה א' ומעלה, נוטים שלא להסתפק בהפעלות בסיסיות, אלא זקוקים לגירויים משמעותיים יותר, על מנת שלא להשתעמם. לילדים בגילאים הללו, מוצעת הפעלת יום הולדת מקורית וייחודית המועברת על ידי שף לילדים. סדנת בישול קצרה, אך מרתקת, המיועדת לימי הולדת, הינה אלטרנטיבה נפלאה לאירוע יום הולדת בלתי נשכח לילדכם.

שף לימי הולדת


שף לילדים מיומן, יעביר לילדים סדנא מתומצתת, בה הם יוכלו לחוש, ליצור, לגעת, לבשל או לאפות, מאכל שייבחר, תוך שהם עובדים בצוותים עם חבריהם, וחווים את מלוא חווית הבישול, בצורה מהנה ומעניינת, כאשר במהלך הסדנא, מחולקים לילדים כובעי שף וסינרים, וכן ניתנים להם כלי עבודה ובסיום הסדנא, הילדים זוכים לאכול את המאכל שהכינו ולכבד בו את הוריהם.​


שף לילדים

שף לילדים

הפעלות לימי הולדת – שף לילדים או ליצנים?

כל שנה מחדש מוצאים עצמם הורים רבים, שוקעים במחשבות על האטרקציה הבאה ליום ההולדת של ילדם. אם בעבר, היינו מסתפקים במסיבת יום הולדת הכוללת שלל חטיפים מסודרים בצלחות חד פעמיות לצד פיתות עם חומוס ועוגת שוקולד מסורתית, וההורים הנהיגו כמה משחקי יום הולדת בשילוב מעט מוסיקה, הרי שההורים של היום מעדיפים לחסוך מעצמם את כאב הראש של הפעלת הילדים, ושוכרים מפעיל שישעשע את הזאטוטים במהלך האירוע. עם זאת, הטרנד הפופולארי של מפעילים, הפך לרועץ, מכיוון שבכל שנה מחדש, מופעל לחץ על ההורים למצוא הפעלה יותר מקורית ויותר מרשימה מזאת שהוצגה שנה שעברה, וקיימת תחרות סמויה בין הילדים, מי הצליח להביא את המפעיל אותו יזכרו לאורך זמן.

הפעלות לילדים יום הולדת פופולאריות.


קיים שפע של הפעלות המיועדות בלעדית לימי הולדת של הקטנטנים, ורצוי ומומלץ לבחור אותם קודם כל בהתחשב בגילו של הילד ובמידת ההתאמה לרמתם הכללית של שאר הילדים. רוב הילדים בגילאים המאוד צעירים, שנתיים ועד ארבע, יעדיפו הפעלות בנאליות ונפוצות כגון ליצנים, המציעים בידור בסיסי הכולל ריקודים, הפתעות ומשחקים לילדים, קוסמים המציגים מופע קצר המותאם לגילאי הילדים, בשילוב עם הפתעות ומוסיקה, או מפעילים אחרים, המציעים תוכנית אומנותית קלה, בשילוב חלוקת מתנות קטנות ומשחקים.

שף לילדים – הפעלה חווייתית וחינוכית