קייטרינג

השף עמרי גור: עבור רגע של עונג, זמן של איכות משפחתית או מרחבי מפגש עסקיים הדורשים איכות הגשה, טעמים וריחות קלאסיים, יעילות ומקצועניות ראויה לשמה והנאה מרמת שירות איכותית וקשובה לפרט ולצרכיו. זוהי העת להצביע בחוש הטעם.

קייטרינג

מבית השף של עמרי גור מספק מגוון תפריטים עבור כל אירוע בשפע ובטעם משובח. לכל אירוע הקסם שלו, האלגנטיות המתבקשת על ידי אורחיו, השמחה המיוחדת שחשוב שתהה עטופה על ידי מרחב קולינארי עשיר בטעם. גם בכל אירוע עסקי נדרש המצע המחייב של קייטרינג  איכותי, מקצועי, מדויק בזמנים ומאפשר זרימה טבעית ונכונה עבור המשך פעילות.קייטרינג בוטיק


השף עמרי גור צבר את ניסיונו העיוני והמעשי הן במסעדות הגורמה אשר הקים ופעל בהן והן בהתמחות בתחום טכנולוגית המזון שרכש במכללת תל חי ובלימודי הבישול אשר סיים בהצטיינות יתרה בבית הספר הולידי אין אשר בטבריה. איכות העשייה שלו בתחום, יש בה את כל הדרוש כדי לאפשר זרימה איכותית של שפע אל שולחנות האורחים. עמרי מומחה במתן מגע אישי ואותנטי גם עבור אירועי בוטיק אקסקלוסיביים. איכותו בולטת, בין היתר, בבחירת חומרי הגלם האיכותיים בהם הוא עושה שימוש. הדג ממתין טרי ומוכן לנגד עיני האורחים ונעשה באלגנטיות ובאסתטיקה שאין כדוגמתה.

קייטרינג שף

השף עמרי גור מצפה לאיכות שירות מקצועית ומדקדקת לפרטיה מעצמו וכן מצוות האירוח המגיע יחד עמו. בעיניו שלמות העריכה, הקשב לכל אורח, הדאגה לפרטים הקטנים ותשומת הלב עבור כל מנה ומנה, באשר לטעמה ולמראה, הם הגורמים לאירוע להיות חוויה חד פעמית של קלאסיקה מפנקת. 

צור קשר