​שף בשטח להזמנה בטיול בטבע

שף בשטח

טבע -  החיבור המושלם בין אדמה לחופש, לרוח. חופשה מושלמת מורכבת מחברה טובה, ממרחבי נוף נפלאים, מאיכות של שהייה וכמובן כמובן, ממזון עשיר ומגוון שמעניק את הטעם המושלם עבור חוויה שלא תשכח. השף עמרי גור מתפעל בניסיון רב, המבוסס על ביצוע מקצועי ויעיל, קייטרינג עבור משפחות וקבוצות הנדרש במהלך טיולים, שהייה בשטח, לינה בצימרים וכל אפשרות העולה על דעתכם המשלבת בין איכות טעמים וריחות לבין מרחב של חופש, טבע והנאה.


שף ארבע על ארבע

אין צורך להעמיס את הרכב בקופסאות שימורים, בצידניות עם קרחונים, בשקיות מלאי מצרכים להכנה. השף עמרי גור, מביא, מכין ומפנק אתכם. כל שדרוש מבחינתכם היא שיחה, ללא התחייבות, כדי להבין יחד, מה מתאים לכם. השף עמרי גור מצויד בשפע של תפריטים המשתלבים נפלא בכל טיול ג'יפים שטח או שהייה מתמשכת בצימרים וכן בלינה בשטח. אין, אין כמו פוייקה המוכן ממטב חומרי הגלם, המעלה ניחוח עשיר ומגרה, מחמם את הבטן ואת הנשמה לאור הירח.


שף בכייף


עמרי גור, שף בשטח, מאפשר את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם. ניתן לעשות שימוש בשירותיו המקצועיים עבור ארוחות קייטרינג חד פעמיות במהלך הטיול או השהייה במרחב נופש, וניתן לעשות שימוש בשירותיו במהלך כל הטיול עצמו. החוויה שבלווי הצמוד מתירה הנאה מושלמת. יש מי שדואג לכל הפרטים הקטנים. שר המזון והמשקאות עבורכם. השף עמרי גור שם לעצמו כרף רמה בינלאומית של איכות מזון, אך לא שוכח להוסיף לה חיוך, צחוק והנאה שכה משמעותית בכל רגע ובכל עשייה.