אודותי

שף פרטי עמרי גור

שנים של ניסיון עשיר במגוון סגנונות הבישול והטעמים מאפשרים מוניטין שיש בו קו מנחה אחד: מצוינות. שף עמרי גור ידע כבר מגיל צעיר מה הנכון עבורו. המרחב הקולינארי המוצע לאירוע על ידיו, הוא איכות הנשענת על עשייה שנובעת מהנשמה. שף עמרי גור משלב בין יצירתיות ודמיון לבין ידע עיוני ומקצועי אשר צבר במהלך שנות עבודתו במסעדות גורמה בתל אביב. עמרי בחר להתמקצע בטכנולוגיית המזון במכללת תל חי, ובבית הספר לבישול בהולידי אין אשר בטבריה.

את האירוע הזה אתם לא תשכחו

אירועי בוטיק


אחד מעמודי התווך בעשייתו של  שף עמרי גור הוא השאיפה לשלמות. שאיפה זו מתחילה כבר בבסיס, בחומרי הגלם עימם הוא עושה שימוש. איכות המוצרים המקנים את הטעם המשובח של המנות המוגשות, חייבת להתבטא בטריותם ובניקיונם. אין על כך עוררין. שף עמרי גור ידוע בהתנהלות תקינה, זורמת, הרמונית ואיכותית עבור ביצוע כל סוגי האירועים מהשלב הראשון המצריך התארגנות יעילה ותכנון מקצועי, ועד לשלב בו הצלחות מלאות בכל טוב וההנאה מרובה. עמרי מדקדק בכללי העריכה ומצפה מעצמו ומהצוות האיכותי שפועל עמו לאיכות עריכה מדויקת, להתנהלות נקייה ואסתטית ולרמת שירות

יוצאת מגדר הרגיל.

שיחה ללא התחייבות כדי להבטיח את מקומכם

מסדנאות ועד ארבע עיניים, גורמה איכותי לאירוע בוטיק עבור מגוון קהלים


סדנאות בישול


עמרי גור ידוע ביכולותיו לרתק את הילדים בסדנת בישול המשלבת תאטרון קולינארי המותיר אך ורק חיוכים וטעמים נפלאים. בידיו הכלים ליצור בישול גורמה עבור אירועים מיוחדים כגון הצעות נישואין, מסיבות רווקים, חגיגות יום הולדת, סדנאות בישול בבית הלקוח, קייטרינג איכותי לטיולי שטח וליווי צמוד לכל אורך הטיול תוך הספקה של כל הדרוש בתחום, חיבור בין קהלי היעד למוצר מזון עבור ייצוג מושלם של חברות העוסקות בתחום ושפע נוסף. צרו קשר כדי לבחור את המתאים והראוי לכם ביותר.